Producenci
O firmie

Pasmanterię Cekin otworzyłam ponad 22 lata temu. Konsekwentnie rozwijana działalność przeszła od małej pasmanterii, opierającej się głównie o taśmy i guziki, do najlepiej zaopatrzonego sklepu o tego rodzaju asortymencie w okolicy. Cenne doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten czas, znacznie przekłada się na jakość świadczonych usług, co potwierdza stale poszerzające się grono zaufanych klientów. Naturalną koleją rzeczy jest przygotowany dla Państwa sklep internetowy.  

Postaramy się, aby asortyment sklepu był na bieżąco aktualizowany. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani artykułami pasmanteryjnymi, których dotychczas nie znaleźliście na naszych stronach, proszę się z nami skontaktować. Postaramy się jak najszybciej uzupełnić asortyment sklepu internetowego. 


W ofercie naszej pasmanterii znajdą Państwo wszelakie artykuły do szycia: różnego rodzaju włóczki, kordonki, igły do filcowania, zamki, muliny Ariadna i DMC, tradycyjne nici maszynowe i do overlocka, zatrzaski i napy, setki rodzajów guzików, nożyczki, szydełka.

Ponadto:

- setki rodzajów taśm: ozdobnych, atłasowych, bawełnianych, rypsowych, gipiurowych, szyfonowych, dywanowych, nośnych, cekinowych
- koronki: bawełniane, stylonowe, gipiurowe i gumokoronki – polskich i zagranicznych producentów
- gumy pasmanteryjne
- frędzle, cekiny
- łaty i aplikacje
- sznurki i sznurowadła
- kanwy na metry i w kawałkach
- taśmy firanowe

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

Udanych zakupów

Alicja Kul

         

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl